Прикажувам 97–108 од 124 резултати

Прикажи 9 24 36

Противпожарна врата 6

Противпожарни врати со сертификат за огноотпорност од 30/60/90 и 120 минути. Вратите се изработуваат по мерка. Бојата може да е : бела,кафена,црна,антрацит